Nie chodzi tylko o meble, ale także o ogród i taras. Projekt mebli do konkretnej przestrzeni powinien być dokładnie przemyślany. Powinna nie tylko pięknie wyglądać, ale również dobrze sprawdzać się w otoczeniu. Projekt mebli ogrodowych jest bardzo ważny. Decyduje o wyglądzie i stylu Twojego domu. Właściwy projekt mebli ogrodowych może wnieść bardzo potrzebny styl do Twojego domu. Co to są meble ogrodowe? Jest to rodzaj mebli, które mogą być używane w różnych sytuacjach i dlatego pełnią różne funkcje. Meble ogrodowe to kategoria produktów obejmująca krzesła, stoły, sofy, łóżka i inne meble. Mamy wiele możliwości zakupu mebli ogrodowych. Zależy to od rodzaju mebli, z którymi chcesz się dzielić, z iloma osobami i gdzie chcesz z nich korzystać. Potrzebujemy sposobu, aby wybrać dla nas właściwy. Najlepszym sposobem jest wykorzystanie tego, co wiemy o naszych preferencjach, potrzebach i środowisku.

Zestaw ogrodowy z podnoszonym stolikiem Meblobranie SFLM

Ten zestaw to świetny wybór na większe tarasy lub ogrody. Posiada osiem miejsc siedzących, co przyda się, gdy będziemy chcieli zorganizować jakieś większe spotkanie! Dzięki wysokiej jakości wykonania nadaje się do użytku przez cały rok, niezależnie od pogody. Prezentowany zestaw ogrodowy z regulowanym stołem może być wykorzystywany zarówno na co dzień, jak i podczas spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Jako meble zyskuje design dzięki nogom, które nadają mu skandynawskiego charakteru - w połączeniu z eleganckim bukłakiem mamy zestaw, który znakomicie prezentuje się na tarasie lub balkonie w nowoczesnym stylu. Ten duży zestaw na nóżkach składa się z dwóch trzyosobowych sof, dwóch foteli oraz podnoszonego stołu - co czyni go bardzo praktycznym! Należy również wspomnieć, że stół ten ma tę zaletę, że można go ustawić na różnych wysokościach: 65cm jako stoły obiadowe (z poziomu podłogi) oraz 40cm jako stoły kawowe (z poziomu blatu).

Zestaw ogrodowy z podnoszonym stolikiem Meblobranie SFLM

Sprawdź zestaw

Brązowy zestaw mebli z technorattanu Stefano Set Max Brown

Ogród czy taras często stanowi obszar powiększający naszą przestrzeń życiową i traktowany jest jak osobne pomieszczenie, dlatego niezbędne są odpowiednie meble, które pozwolą stworzyć funkcjonalną przestrzeń. Jeśli potrzebujemy foteli wypoczynkowych do relaksu, lektury lub spotkań z przyjaciółmi, doskonale sprawdzi się zestaw Stefano Set Max Brown z technorattanu w przystępnej cenie. Zestaw składa się z 3-osobowej sofy, 2 foteli i stolika kawowego - w sumie to aż 5 miejsc siedzących! Prezentowany zestaw ogrodowych mebli wypoczynkowych oparty jest na metalowym stelażu zabezpieczonym przed złymi warunkami atmosferycznymi, na zewnątrz którego znajduje się wysokiej jakości plecionka technorattanowa.

Brązowy zestaw mebli z technorattanu Stefano Set Max Brown

Sprawdź zestaw

Szary zestaw ogrodowy z fotelami Provence grafitowy

Nasz taras możemy zaaranżować z wygodnym narożnikiem dla pięciu osób, dwoma fotelami i stolikiem kawowym. Zestaw występuje w trzech kolorach: grafitowym, cappuccino i brązowym. Każdy kolor ma inne poduszki na siedziska, które są w standardzie z tkaniną w odcieniu wybranego przez nas mebla. Na uwagę zasługuje fakt, że zestaw jest modułowy - co daje szerokie możliwości aranżacyjne! Możesz stworzyć jeden duży narożnik lub sprawić, by każda część służyła własnemu celowi, tworząc dwie osobne sofy lub nawet tylko jedno osobne miejsce do siedzenia z tego, co masz do dyspozycji! W ten sposób możemy zawsze być zmiana kształtu narożników w dłuższe sekcje, gdy jest to potrzebne w całym naszych potrzeb krajobrazowych zbyt bez konieczności zakupu dodatkowych kawałków, jeśli nie są one niezbędne w każdym czasie, jak na zewnątrz stojak na parasole na przykład może być w przeciwieństwie do tabeli końcowej dla wewnątrz używane, jak również!

Szary zestaw ogrodowy z fotelami Provence grafitowy

Sprawdź zestaw

Komplet mebli technorattanowych na taras Stefano Grande Brown

Zestaw ogrodowy technorattanowy Stefano Grande Brown składa się z sofy 3-osobowej, sofy 2-osobowej, dwóch foteli oraz prostokątnego stołu. Zestaw idealnie sprawdzi się na dużych tarasach lub w ogrodach, zwłaszcza jeśli jesteś częścią większej rodziny, która lubi spotykać się w weekendy. Meble ogrodowe z technorattanu wyglądają stylowo, a jednocześnie zwiększają komfort wypoczynku w ogrodzie dzięki obszernym siedziskom i poduszkom. Prosty kształt kubełka sprawia, że zestaw ten można dopasować do każdej aranżacji i przestrzeni (w rzeczywistości możemy wykonać go specjalnie dla Ciebie!). Cały zestaw utrzymany jest w odcieniach brązu, które są eleganckie, a jednocześnie gustowne na swoim poziomie, dzięki temu, że pokrowce na siedziska są jaśniejsze od samych mebli, co sprawia, że wszystko wygląda schludnie! Zestaw posiada również lamówki na niektórych poduszkach, które dodają mu klasy, a także są łatwe w pielęgnacji!

Komplet mebli technorattanowych na taras Stefano Grande Brown

Sprawdź zestaw

 

Autor